Przejdź do treści

Darmowa dostawa

  Polityka zwrotów

  ZWROTY

  Nasza polityka zwrotów wynosi 30 dni. Niestety, jeśli upłynęło 30 dni, nie możemy zaoferować zwrotu ani wymiany.

  Kupujący ma prawo odstąpić od umowy zakupu i zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od jego otrzymania.

  Aby towar mógł zostać zwrócony, musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim został otrzymany. Musi również znajdować się w oryginalnym opakowaniu.

  Koszty wysyłki zwrotnej ponosi klient.

   

  Wadliwe przedmioty

  Klienci muszą zwrócić nowe lub nieużywane przedmioty w całości i w oryginalnym opakowaniu, nieuszkodzone, wraz z wszelkimi akcesoriami, instrukcjami i dokumentacją (w oryginalnym opakowaniu celofanowym i z odpowiednią fakturą). W takim przypadku kupujący musi przesłać dowód wady (wad) na adres info@Deravano.com (opis i załączone zdjęcia/filmy).

  Prosimy o nieodsyłanie zakupionego produktu do producenta. Po zaakceptowaniu reklamacji zgodnie z naszymi warunkami poinformujemy Cię o procedurze, którą należy zastosować.

   

  Zwrot kosztów produktu

  Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwróconego przedmiotu wyślemy wiadomość e-mail z potwierdzeniem jego otrzymania. Poinformujemy również o naszej decyzji dotyczącej zatwierdzenia lub odrzucenia wniosku o zwrot pieniędzy.

  Jeśli wniosek zostanie zatwierdzony, zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności.

   

  Czy mogę anulować zamówienie?

  Po złożeniu zamówienia jest ono zazwyczaj szybko realizowane. Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z nami natychmiast. Jednak po wysłaniu zamówienia anulowanie może nie być już możliwe.

  Darmowa dostawa

  30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Bezpieczna płatność

  Obsługa klienta dostępna 7 dni w tygodniu